FaceApp

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49,5 MB
  • Version 2.0.16
  • Dil Türkçe
  • Firma Wireless Lab
FaceApp uygulamasını IOS cihazınıza ücret ödemeden indirerek fotoğraflarınız üzerinde oynama yapmak için kullanabilirsiniz.

Ufak dokunuşlar ile tamamen pürüzsüz fotoğraflar elde etmek isterseniz FaceApp mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Mobil cihazların gelişim göstermesi ile birlikte mobil kameralarda oldukça gelişti. Eskiden kaliteli fotoğraf çekilmek için profesyonel makineye ihtiyaç duyuluyordu. Artık bu durum ortadan kalmış olup, fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla da bu durum desteklenmiş oldu. 

FaceApp mobil uygulaması da fotoğraflarınız üzerinde başarılı değişiklikler yapmanız konusunda sizlere fayda sağlayabilecek kaliteli bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulamayı IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmanız mümkündür. Kendinizi çektiğiniz, pozunuzu çok beğendiniz fakat yüzünüzde bir noktayı temizlemeniz mi gerekiyor? Bunun için saatlerinizi harcamanıza hiç gerek yoktur. 

FaceApp bir kaç parmak hareketi ile fotoğrafınız üzerinde başarılı bir işlem gerçekleştiriyor. Pürüzler ortadan kaldırıyor ve daha temiz bir fotoğraf elde ediyorsunuz. Dilediğiniz gibi temizleme işlemi yapabileceğiniz FaceApp mobil uygulaması ile sizde daha kaliteli fotoğraflar elde edebilirsiniz. Üstelik uygulama içerisinde kullanabileceğiniz tüm işlemler ücretsiz olarak sunulur. 

FaceApp indir
DİĞER SÜRÜMLER